دیجی تکنسین
در مجموعه دیجی تکنسین خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی در تمام برندها انجام می شود.کلیه خدمات کولرگازی (سرویس , تعمیر , نصب)در محل شما و توسط تکنسین های مجاز کولرگازی انجام می شود.

تعمیر کولرگازی

سرویس و تعمیر کولرگازی
تعمیر کولرگازی با شروع فصل تابستان و گرمای شدید از نیازهای اصلی مصرف کنندگان این سیستم سرمایشی و گرمایشی می باشد . توجه داشته باشید تخصص و مهارت در تعمیر کولر گازی کاملا الزامی می باشد .
اما دیجی تکنسین می تواند برای اقدامات اولیه و اصول تعمیر , سرویس , نگهداری , عیب یابی , ئقطعه شناسی و یا مشاوره برای تعمیراتی که بتوانید انجام دهید به شما اطلاعات جامع و کاربردی دهد . و در آخر برای تخصصی ترین موارد تعمیر کولر گازی شما را با مجرب ترین تکنسین های این حوزه با یک تماس تلفنی آشنا می کنیم .

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی بهینه سازی و بالا بردن راندمان با سرویس کولر گازی به منظور نگهداری از قطعات کولر گازی می باشد . همچنین باید توجه داشت انتظار همگان از کولرگازی خنک کنندگی و یا سرمای مطلوب است .
سرویس کولر گازی دیجی تکنسین
سرویس کولر گازی از اصلی ترین اقدامات برای پیشگیری از خرابی و هزینه های گزاف تعمیرات کولر گازی می باشد. توجه داشته باشید که تمام این مراحل نیازمند تجهیزات و رعایت نکات ایمنی میباشد.از جمله اقدامات لازم برای سرویس کولر گازی :
1. فیلتر ها
2 . جرم گیری اواپراتور
3 . سرویس سنسورها
4 . سرویس کندانسور 
5 . بازدید اتصالات لوله ها
6 . بازدید اتصالات سیمها
7 . وضعیت جریان آمپر
8 . اندازه گیری حجم گاز  

سرویس کولر گازی چگونه است

تمامی مراحل سرویس کولر گازی کاملا پیوسته و الزامی می باشد.این به آن معناست که اگر هر کدام از مراحل بالا انجام نشود عملکرد کولر ناقص و در نتیجه بازدهی بهینه ندارد.به طور مثال کمبود گاز موجب داغ کردن کمپرسور و بالا رفتن آمپر جریان برق و داغ کردن سیمها می شود و یا ایراد در سنسور ها باعث اختلال در اعلان دمای کندانسور و پنل داخلی و دمای محیط میشود.
در نتیجه سرویس کولر گازی یک مجموعه کامل از موارد می باشد که فرایند آن سرمای مطلوب و حفاظت از قطعات با کمترین مصرف انرژی است. 

خدمات تعمیر کولر گازی

اگر به این فکر می کنید که تعمیر کولر گازی شما به چه نوع خدماتی نیاز دارد , در این مطلب با انواع آن آشنا می شوید.

بطور کلی خدمات تعمیر کولر گازی را به 3 دسته می توان تقسیم کرد .  

1. سرویس کولر گازی

مهمترین کاری که برای کولرگازی خودتان می توانید انجام بدهید سرویس سالیانه است. مهم بودن سرویس کولر گازی به این دلیل است که جلوی هزینه های سنگین آن را میگیرید. سرویس کولرگازی باعث کاهش بسیار زیاد مصرف برق , اصطهلاک قطعات و افزایش راندمان این دستگاه می باشد.

2. تعمیر کولرگازی

تعمیر کولرگازی شامل تعویض ویا تعمیر خازن , کنتاکتور , کندانسور , برد , کمپرسور , نشتی و …. می باشد.

3. نصب کولرگازی

تعیین محل مناسب برای نصب کولرگازی نیز حائز اهمیت بالایی است .

تعمیر کولر گازی

مراحل تعمیر کولر گازی در بیشتر موارد به نوع ایراد و خرابی و مارک و ظرفیت و سیستم کولر گازی بستگی دارد.اما با توجه به منطق عملکرد کولر گازی میتوان مراحل مشترکی را برای تعمیر کولر گازی پیدا کرد. 
مراحل مشترک تعمیر کولر گازی عبارت است از :
1. عیب یابی : ایراد کولر گازی میتواند یک مشکل مکانیکی یا الکترونیکی ویا در میزان مایع مبرد باشد . عیب یابی به دو روش انجام می شود 1 مشاهده ارور ها 2 ایراد در عملکرد .
2 . بررسی سیستم برودتی : این مورد شامل بازدید قسمت های مختلفی مانند کمپرسور , کندانسور , اواپراتور , شیر گاز و لوله ها می باشد.
 
3 . بازدید میزان گاز : این مورد با اندازه گیری میزان حجم گاز موجود در مدار کولر گازی شروع می شود . و در صورت کمبود گاز ابتدا باید دنبال علائم نشتی گاز بود.
در تمام کولر گازی ها این مورد با مشاهده چربی روغن در محل نشتی تشخیص داده میشود . این به دلیل عملکرد کمپرسور کولر گازی می باشد . زیرا در کمپرسور گاز با روغن مخلوط شده و به جریان می افتد . 
4 . بررسی فن ها : از دیگر موارد شایع در تعمیر کولر گازی که موجب نقص در عملکرد کولر گازی می شود خرابی فن می باشد . 
فن در کندانسور عمل خنک کردن مایع مبرد را بر عهده دارد که در زمان سرویس کولرگازی باید عملکرد صحیح آن تایید شود .

تعمیر کولر گازی در شرق تهران

تعمیر کولر گازی در شمال تهران

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران

تماس فوری
سرویس و تعمیر کولرگازی هایسنس دیجی تکنسین
سرویس و تعمیر کولرگازی ایوولی دیجی تکنسین
سرویس و تعمیر کولرگازی سامسونگ دیجی تکنسین
سرویس و تعمیر کولرگازی تی سی ال دیجی تکنسین
سرویس و تعمیر کولرگازی ال جی دیجی تکنسین
سرویس و تعمیر کولرگازی جنرال دیجی تکنسین
سرویس و تعمیر کولرگازی کریر دیجی تکنسین
سرویس و تعمیر کولرگازی میتسوبیشی دیجی تکنسین
سرویس وتعمیر کولر گازی تراست

سرویسکار کولر گازی

هر دستگاه کولر گازی نیازمند یک سرویسکار کولر گازی با تجربه و دانش بروز این سیستم تهویه می باشد . هر کدام از این دو عامل تجربه و دانش مکمل یکدیگر می باشد و یک سرویس اصولی را به انجام می رساند . البته برای یک سرویسکار کولر گازی این تمام ماجرا نیست . با اخلاق در کار این تکنسین می توانید شاهد یک سرویس رضایت بخش و به یاد ماندنی باشید.
از دیگر مشخصه هایی که یک سرویسکار کولر گازی باید دارا باشد , همراه داشتن تجهیزات کامل و قطعات یدکی اصلی و یا تامین قطعات برند از فروشگاههای معتبر است . 
در این مجموعه پشتیبانی با مشخص کردن مارک و مدل کولر گازی خود می توانید  انتخاب کنید متخصص و سرویسکار کولرگازی برند خودتان را .
سرویسکار کولر گازی  جنرال , ال جی , سامسونگ , ایوولی گری , هایر , مدیا
سرویسکار کولرگازی  هایسنس , تی سی ال , میتسوبیشی , تراست , کریر , گرین

خدمات دیجی تکنسین

تماس